Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Społeczna w Ostrołęce
Strona nieoficjalna

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Społeczna w Ostrołęce

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Społeczna w Ostrołęce posiadała w ofercie trzy rodzaje studiów: licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe.

Rodzaje studiów na WSES

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Społeczna w Ostrołęce posiadała w ofercie trzy rodzaje studiów: studia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym na poziomie licencjackim, magisterskim, a także studia podyplomowe.

StudentkaW ramach studiów licencjackich prowadzone były głównie te z zakresu zarządzania: zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie samorządem terytorialnym, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zarządzanie relacjami z klientem. Ponadto WSES kształciła na poziomie licencjackim z zarządzania jakością (menedżer jakości) oraz z podatków i rachunkowości.

Studia magisterskie prowadzone były we współpracy z warszawską Uczelnią Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej. Studenci mieli do wyboru między innymi rodzaje studiów, takie jak zarządzanie, finanse, bezpieczeństwo czy logistyka.

W ofercie trwających rok (około 10 zjazdów) studiów podyplomowych na WSES prowadzone były te z zakresu zarządzania, przede wszystkim zarządzania zasobami ludzkimi. Wśród prowadzących byli zarówno teoretycy, jak i praktycy z TÜV Akademia Polska, Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Społecznej oraz innych uniwersytetów i uczelni ekonomicznych.

Wszystkie rodzaje studiów prowadzone w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Społecznej w Ostrołęce łączyły w sobie solidne podstawy teoretyczne z praktycznym przygotowaniem absolwentów do przyszłej pracy zawodowej.

Informacja

To nie jest oficjalna strona Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Społecznej w Ostrołęce.

Zamieszczone na stronie zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i nie przedstawiają Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Społecznej w Ostrołęce.

Kontakt: kontakt@wses.edu.pl