Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Społeczna w Ostrołęce
Strona nieoficjalna

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Społeczna w Ostrołęce

WSES w Ostrołęce oferowała przygotowanie i przeprowadzanie egzaminów językowych certyfikowanych przez Pearson Language Assessments, uznaną międzynarodową firmą edukacyjną.

Egzaminy językowe certyfikowane przez uznaną międzynarodową firmą edukacyjną

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Społeczna w Ostrołęce miała w swojej ofercie przeprowadzanie i przygotowanie do egzaminów językowych London Tests of English certyfikowanych przez Pearson Language Assessments, uznaną międzynarodową firmę edukacyjną. Egzaminy takie oparte są o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference).

Język angielskiCechą kursów i egzaminów realizowanych w ramach Pearson Language jest kładzenie nacisku na aspekt komunikacyjny nauki języka, pomijanie w znacznym stopniu części gramatycznej oraz praktyczne zadania językowe bazujące na sytuacjach z codziennego życia. Osoba pomyślnie przechodząca kurs przygotowana jest do sprawnego posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie, a certyfikat jest honorowany przez wiele uczelni, pracodawców, organizacji zawodowych i innych instytucji na całym świecie.

Oprócz kursów kończących się egzaminem w ramach Pearson Language, Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Społeczna w Ostrołęce oferowała także zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. W ramach nich odbywały się: kursy języka ogólnego, kursy Business English, kursy intensywne, weekendowe i wakacyjne. Były one realizowane zarówno na terenie zakładów pracy, jak i w siedzibie uczelni.

Informacja

To nie jest oficjalna strona Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Społecznej w Ostrołęce.

Zamieszczone na stronie zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i nie przedstawiają Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Społecznej w Ostrołęce.

Kontakt: kontakt@wses.edu.pl